MISTRZOWIE DLA MISTRZÓW - warsztaty dla wizażystów, stylistów, fanów malowania twarzy i ciała

NASZE CELE

  • rozwijać twórczą pasję, mobilizować do stałego dokształcania się,
  • pokazać sposoby pracy znane tylko zawodowcom,
  • dzielić się własnym doświadczeniem i wiedzą z osobami z branży wizażowej,
  • uaktualnić techniki wizażu o najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie,
  • wesprzeć rozwój zawodowy uczestników poprzez uaktywnienie indywidualnych predyspozycji każdego z nich

Zapraszamy na kolejną edycję zaawansowanych warsztatów dla wizażystów i stylistów ze stażem w zawodzie, którzy mają ciągły niedosyt wiedzy i umiejętności, stale dokształcają się i poszerzają swoje horyzonty. Zajęcia prowadzą dyplomowani Mistrzowie w zawodzie Wizażystka-Stylistka, uznane autorytety z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Możesz czerpać z ich praktyki oraz doskonalić własny warsztat, uzyskując większą konkurencyjność oraz, co ważne, możliwość osiągania wyższych dochodów.

PROGRAM W SKRÓCIE 

1. Podstawy estetyki i kompozycji w makijażu i stylizacji sylwetki - 7h  -

    termin do ustalenia w 2022 (10.00-17.00) Warszawa centrum

2. Color Alliance - modern analysis 2022  – kolor: własności, znaczenie, symbolika, percepcja, język, światło, estetyka, kultura. Zastosowanie wybranych cech koloru w budowaniu stylu, inspiracje, ciekawostki. Co wynika z różnych analiz kolorystycznych dla kolorysty i jego klientki? Po co nam (wizażystom i ich klientkom) kolejna na rynku beauty metoda analizy kolorystycznej typu urody? W jakich przypadkach stosować każdą z nich? Barwa i walor – analiza kolorystyczna typu urody – jak sprawnie ocenić kolorystykę klientki - Color Alliance nowoczesne narzędzie do analizy kolorytu klientki/klienta - 14h -

   termin do ustalenia w 2022 (10.00-17.00) Warszawa centrum

3. Biznesowy "dress code" - 7h -  Istnieje wiele teorii na ten temat. Postaramy się je usystematyzować i przedstawić wg biznesowego protokołu.  Szkolenie adresowane jest do doradców wizerunku, profesjonalnych osobistych stylistek twarzy i sylwetki, sprzedawczyń w sklepach z odzieżą damską. 

                termin do ustalenia w 2022 (10.00-17.00) Warszawa centrum   

4.  Personal Image Course - 28h - Dla kogo? Osoby dbające o własny rozwój, stale poszukujące nowych metod pracy z klientkami - wizażystki, stylistki, doradcy wizerunku, itp.  Zapraszamy na kurs dający wiedzę i praktykę w zakresie kreowania profesjonalnego wizerunku kobiet.

W programie m.in.:
Odkrywanie „własnego stylu” każdego uczestnika kursu jest pierwszym etapem kreowania osobistego wizerunku. To dzięki niemu można zbudować atrakcyjny wygląd i nie kupować przypadkowych części garderoby. Tego można się nauczyć i z rozwagą wybierać rzeczy, które nas zdobią, a nie tylko są „modne”.  Pomogą w tym - osobista paleta kolorów i  poradnik wizerunku.  Będzie to możliwe po przepracowaniu poniższych zagadnień:
• Podstawy estetyki i kompozycji w stylizacji twarzy i sylwetki
• Psychologiczne aspekty wizerunku
• Psychologia kolorów w – strojach, biżuterii, dodatkach, makijażu i włosach
• Identyfikacja stylów w kobiecym wizerunku
• Analiza kształtów twarzy, sylwetki oraz kolorystyczna
• Metody odkrywania osobistego stylu
• Iluzje optyczne w budowaniu proporcjonalnej sylwetki
• Kreowanie „własnego stylu”
• Budowanie kapsuł ubraniowych
• Etyka zawodu osobistej stylistki 

• Ogólne zasady pracy z klientkami
• Rozwiązywanie 40 problemów z sylwetką
• Błędy w ubieraniu się.

                 termin do ustalenia w 2022 (10.00-17.00) Warszawa centrum

5. Zasady atrakcyjnej autoprezentacji - 7h -  Niemal każdy aspekt naszego zachowania może służyć autoprezentacji: sposób ubierania się, relacjonowanie konkretnego osobistego doświadczenia, śmiech w odpowiednim momencie, wybór potraw w restauracji, itp. Dowiedz się, jak ludzie wykorzystują przeróżne zachowania i jakie stosują taktyki do manipulowania wrażeniem.

Szkolenie adresujemy do doradców wizerunku, profesjonalnych stylistów, wizażystów i wszystkich osób mających wpływ na wizerunek osobisty klientek.  

6. Historia mody i makijażu od Starożytności do czasów współczesnych - 14h -

      termin do ustalenia w 2022 (10.00 - 17.00) Warszawa

 

Zapraszamy na wiele godzin fascynujących zajęć !

Zajęcia prowadzą:  Jolanta Pełka, Iza Kuligowska  + goście specjalni

Uczestnicy otrzymują:   Dyplom ukończenia każdego wybranego szkolenia Szkoły Mistrzów Wizażu i Stylizacji pod auspicjami Institute of Image Management

Miejsce: Warszawa lub inne, o ile zbierze się grupa 2 - 6 osób